Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

Співробітники

Гончар Людмила Вікторівна
Гончар Людмила Вікторівна

– завідувач лабораторії, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Роговець Олена Володимирівна
Роговець Олена Володимирівна

- кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії виховної роботи в закладах інтернатного типу.
У 2003 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова, за спеціальністю «українська мова та література». Кандидатська дисертація: «Громадянське виховання молодших школярів у взаємодії сім’ї і школи » (2013 р.). Спеціальність: 13.00.07 – «Теорія і методика виховання». Наукові інтереси та наукова діяльність: теорія і методика виховання. Автор більше 17 наукових праць і публікацій.

Карпушевська Леся Романівна
Карпушевська Леся Романівна

- кандидат педагогічних наук, науковий співробітник лабораторії виховної роботи в закладах інтернатного типу.
У 2006 році закінчила Київський університет ім. Б. Д. Грінченка за спеціальністю “Соціальна педагогіка”; у 2013 закінчила КІБІТ за спеціальністю “Психологія”. Кандидатська дисертація: «Виховання статевої культури старшокласників шкіл-інтернатів у позаурочній діяльності» (2014 р.). Спеціальність: 13.00.07 – «Теорія і методика виховання». Нині працює над темою: «Формування у дівчат інтернатних закладів свідомого ставлення до створення сім’ї». Наукові інтереси та наукова діяльність: теорія і методика виховання. Автор більше 30 наукових праць, публікацій.

Грітчина Анна Іванівна
Грітчина Анна Іванівна

- науковий співробітник лабораторії виховної роботи в закладах інтернатного типу.
У 2003 р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. М. Коцюбинського за спеціальністю “Історія і правознавство”, отримала диплом з відзнакою. Нині працює над дисертаційним дослідженням: «Формування готовності юнаків загальноосвітніх шкіл-інтернатів до виконання ролі майбутнього сім’янина» Наукові інтереси та наукова діяльність: теорія і методика виховання. Автор більше 20 наукових праць, публікацій.

Хижняк Альона Володимирівна
Хижняк Альона Володимирівна

– молодший науковий співробітник.

Гончар Любов Вікторівна
Гончар Любов Вікторівна

– старший лаборант

Пасічник Ольга Василівна
Пасічник Ольга Василівна

– старший лаборант