Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

Співробітники

Шахрай Валентина Михайлівна
Шахрай Валентина Михайлівна

– завідувач лабораторії, доктор педагогічних наук, доцент.
Докторська дисертація на тему: «Теоретико-методичні засади формування соціальної компетентності учнів основної і старшої школи засобами театрального мистецтва». Спеціальність: 13.00.05 – соціальна педагогіка; 13.00.07 – теорія і методика виховання. Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць. Коло наукових інтересів – технології соціальної роботи, теоретико-методичні засади роботи з сучасною сім’єю, виховання школярів засобами театрального мистецтва, соціальна компетентність особистості як умова гармонізації взаємин особистості і суспільства.

Канішевська Любов Вікторівна
Канішевська Любов Вікторівна

- головний науковий співробітник лабораторії, доктор педагогічних наук, професор
Напрям наукових досліджень: теорія і методика виховання, проблеми виховання студентської молоді, виховання учнів інтернатних закладів, виховання соціальної зрілості молоді. Автор 130 наукових праць та науково-методичних праць, серед яких 3 одноосібні монографії, 5 посібників із грифом МОН, близько 70 фахових статей.

Гончар (Повалій) Людмила Вікторівна
Гончар (Повалій) Людмила Вікторівна

– провідний науковий співробітник лабораторії, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник
Кандидатська дисертація (1999) на тему: «Виховання у підлітків поваги до батьків засобами етнопедагогіки». Напрям наукових досліджень: виховання дітей в умовах неповної сім’ї, профілактика сімейного насильства, гуманізація батьківсько-дитячих взаємин, формування цінності життя у школярів. Автор більше 80 наукових праць та науково-методичних праць, серед яких 1 одноосібна монографія, 5 посібників, 4 методичних рекомендацій, близько 50 фахових статей

Роговець Олена Володимирівна
Роговець Олена Володимирівна

- старший науковий співробітник лабораторії, кандидат педагогічних наук.
У 2003 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова, за спеціальністю «українська мова та література». Кандидатська дисертація: «Громадянське виховання молодших школярів у взаємодії сім’ї і школи » (2013 р.). Спеціальність: 13.00.07 – «Теорія і методика виховання». Наукові інтереси та наукова діяльність: теорія і методика виховання. Автор більше 17 наукових праць і публікацій.

Грітчина Анна Іванівна
Грітчина Анна Іванівна

- старший науковий співробітник лабораторії, кандидат педагогічних наук
У 2003 р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. М. Коцюбинського за спеціальністю «Історія і правознавство», отримала диплом з відзнакою. Захистила дисертацію на тему: «Формування готовності юнаків загальноосвітніх шкіл-інтернатів до виконання ролі майбутнього сім’янина». Наукові інтереси та наукова діяльність: теорія і методика виховання. Автор більше 20 наукових праць, публікацій

Пасічник Ольга Василівна
Пасічник Ольга Василівна

– старший лаборант