Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

22.01.2017

Загальношкільна акція до Дня Соборності в «Домінанті» 
«Жовто-блакитна стрічка – символ єднання Українського народу»

 

Лунає пісня солов’їна
І вітер віє степовий.
Моя соборна Україна
Знов зустрічає день новий.

20 січня у навчально-виховному комплексі «Домінанта» до Дня Соборності України відбулася загальношкільна акція «Жовто-блакитна стрічка – символ єднання Українського народу». Протягом дня були проведені патріотичні заходи: 
• Виховні години «День Соборності України» (1-11 класи).
• П’ятихвилинки «22 січня в історії України» на уроках історії та участь вчителів історії у виховних годинах та інформаційних бесідах у 3-11 класах.
• Виготовлення інформаційно-художніх плакатів «22 січня - День Соборності України» та оформлення виставки «Соборність України».
• Відеопрезентації учнів 9-х класів «День Соборності України. Минуле і сучасне» (вчитель історії Литвин І.В.) за участі кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника лабораторії громадянського та морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України Журби Катерини Олександрівни. 
• Виховні заходи у 1-7 класах (вікторина, брейн-ринг, інтелект-турнір) «Усі ми родом з України».
Підсумком загальношкільної акції «Жовто-блакитна стрічка – символ єднання Українського народу» став флешмоб «Україна – єдина країна!», який в єдиному пориві об’єднав учнів закладу у прагненні миру та єдності нашої Соборної України. 

 

Архів