Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

27.11.2017

25 листопада 2017 року у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» наукові співробітники лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя взяли участь у навчально-демонстраційній сесії «Інноваційні методи викладання, навчання, менеджменту: новітні світові практики» в рамках роботи XII Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору».

Співробітниками В. Б. Нечердою, Т. В. Тарасовою, Т. Є. Федорченко було проведено інтерактивну презентацію «Готовність педагогів до формування просоціальної поведінки підлітків уразливих категорій». Ведучі привернули увагу до різноманітних аспектів проблематики формування просоціальної поведінки та визначили важливість заявленої теми для виховної роботи з підлітками уразливих категорій.

На презентації шляхом долучення до інтеракцій було відпрацьовано одні з найефективніших технологій формування просоціальної поведінки: тренінгову, ігрову, театральну. Важливість останньої для роботи з підлітками уразливих категорій та батьківською громадою було зауважено практичним психологом школи I-III ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи м. Києва К. М. Рибачок та соціальним педагогом гімназії № 261 м. Києва В. В. Марченко та продемонстровано ними під час вистави форум-театру «Важкий день».

У презентації «Поліцейський хортинг в системі підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни» Б. Б. Шаповалов розкрив основні переваги поліцейського хортингу та підкреслив, що основою системи формування готовності школярів (підлітків уразливих категорій зокрема) протистояти негативним впливам оточуючого світу й бути здатними захистити себе й батьківщину повинні стати бойові мистецтва.

Наприкінці зустрічі присутні мали змогу обмінятися враженнями та виконати інтерактивну вправу «Карусель», спрямовану на покращення настрою в колективі.

 

 

 

Архів