Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

04.06.2018

Завідувач Лабораторії громадянського та морального виховання Окушко Тетяна Костянтинівна та старший науковий співробітник Пащенко Олена Вікторівна спільно з партнерами Лабораторії - Всеукраїнським дитячим громадським рухом "Школа безпеки"   (керівник - Негрієнко Алла Олегівна) взяли участь у  Всеукраїнському семінарі, спрямованому на виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, який відбувся 26-28 травня 2018 року у Міжнародному дитячому центрі «Артек» ( м. Київ, Пуща-Озерна). Семінар організовано Міністерством молоді та спорту України.

Мета заходу - сприяння вихованню у молоді почуття особистої та національної гідності шляхом надання інформаційно-методичної допомоги лідерам дитячого громадського руху в Україні.

Окушко Т. К. представила Концепцію підтримки та сприяння розвитку дитячого громадського руху в Україні, яка була створена та розроблена Лабораторією громадянського та морального виховання  спільно із лідерами дитячих громадських організацій, науковцями та державними установами.

 

Архів