Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

21.11.2016

18 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім” відбулася виставка «Освіта та кар'єра — День студента 2016» та «Освіта за кордоном». У залі для семінарів співробітниками лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя Інституту проблем виховання НАПН України (Федорченко Т.Є. - завідувач кафедри ЮНЕСКО “Превентивна освіта та соціальна політика”, доктор педагогічних наук, професор;  Остапенко О.І. - провідний науковий співробітник, кандидат педагогічних наук; Тарасова Т.В. - науковий співробітник, кандидат педагогічних наук; Нечерда В.Б. - науковий співробітник, кандидат педагогічних наук) було проведено круглий стіл на тему “Формування у молодіжному середовищі просоціальної поведінки та готовності до захисту Вітчизни”.

У ході дискусії було презентовано посібники, розроблені співробітниками лабораторії: монографію “Формування просоціальної поведінки учнів в умовах превентивного виховного середовища загальноосвітнього навчального закладу”, мультимедійна презентація “Методика військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у процесі позашкільної роботи”, посібник “Технології формування просоціальної поведінки школярів в умовах превентивного виховного середовища”; навчально-методичні посібники, які отримали гриф МОН України: “Формування превентивного виховного середовища загальноосвітнього навчального закладу”, “Технологія розбудови виховної системи загальноосвітнього навчального закладу”, “Міжсекторальна взаємодія в умовах превентивного виховного середовища”.

На заході представлено роботу кафедри ЮНЕСКО “Превентивна освіта і соціальна політика”, яка засвідчила ефективність і результативність експериментальної і просвітницької роботи у ЗНЗ та ВНЗ, розвиток інноваційних технологій з проблем: збереження здоров'я дітей та молоді, формування їх просоціальної поведінки в умовах превентивного виховного середовища, національно-патріотичного виховання дітей та молоді. 

виставка

Архів