Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

24.05.2017

У рамках Всеукраїнського фестивалю науки 22 травня 2017 р. в Інституті проблем виховання НАПН України відбувся VІ Всеукраїнський науково-практичний семінар “Професійна орієнтація: теорія і практика”.

У роботі круглого столу взяли участь науковці, педагогічні працівники вищих, професійно-технічних та середніх загальноосвітніх навчальних закладів, працівники науково-методичних центрів та методкабінетів, практичні психологи і соціальні педагоги, аспіранти, докторанти, представники державних інституцій та громадських організацій.

Головним завданням семінару було створення функціональної платформи для обговорення нових викликів сучасності у вирішенні питань, пов’язаних з професійним самовизначенням учнівської молоді, в тому числі і зумовлених актуальними змінами в житті країни, обмін досвідом між науковцями та педагогічними працівниками. Під час проведення семінару відбулося обговорення низки актуальних питань теорії та практики професійної орієнтації учнівської молоді, а саме: вітчизняний і зарубіжний досвід професійної орієнтації учнівської молоді; нормативно-правове, науково-методичне й інформаційне забезпечення професійної орієнтації учнівської молоді; професійна орієнтація учнівської молоді в умовах допрофільної підготовки і профільного навчання; психолого-педагогічний супровід професійного самовизначення особистості; напрями вдосконалення підготовки учнівської молоді до професійного самовизначення в умовах освітніх округів (опорних закладів).

 

 

Архів