Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

20.05.2018

18 травня 2018 року лабораторією фізичного розвитку та здорового способу життя було взято участь у VII Міжнародних Челпанівських психолого-педагогічних читаннях, що проходили у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім». На захід було запрошено представників соціально-психологічної служби експериментального закладу лабораторії – школи I-III ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського р-ну м. Києва (К. Рибачок, О. Шевченко) та закладу, з яким лабораторія підтримує дружні творчі стосунки, – гімназії № 261 Дарницького району м. Києва (В. Марченко), а також учнів 8-х класів школи № 292. За їх участі відбувся майстер-клас «Театральна технологія в арсеналі шкільного психолога і педагога-виховника».

В. Нечерда, старший науковий співробітник відзначила відповідність театральної технології інтересам і потребам сучасного молодого покоління та познайомила присутніх (за допомогою відео зокрема) із найпопулярнішими театральними виставами, які наразі активно використовуються у роботі закладів загальної середньої освіти, – пластично-хореографічною, публіцистичною, театром одного актора, або усною історією, форум-театром. Учасники з’ясували доцільність використання кожної з них у роботі з підлітковою аудиторією. Окремим питанням було розглянуто важливість партнерства навчального закладу і громадських організацій – Національною радою жінок України, Всеукраїнською лігою історії та культури хортингу, Міжнародною школою рівних можливостей.

К. Рибачок, практичний психолог школи I-III ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського р-ну м. Києва та О. Шевченко, соціальний педагог цього ж закладу звернули увагу присутніх на універсальності технології форум-театру, яка використовується під час вирішення важливих виховних питань в роботі як з учнями, так і з учителями й батьками під час педагогічних рад і батьківських зборів. Семеро учнів 8-х класів школи  № 292 презентували створену ними виставу форум-театру «Засіб від нудьги».

Після вистави глядачі взяли участь у відпрацюванні театральної технології (вистава «Важкий день») і на власному досвіді пересвідчились, наскільки цікавим, лаконічним, динамічним і, найголовніше – ефективним у вирішенні будь-якої життєвої ситуації може бути форум-театр.

 

Архів