Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

07.10.2015

Уперше в Україні підготовлено тренерів із національно-патріотичного виховання

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 01.07.2013 № 2494-л та з метою підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання дітей та молоді протягом квітня – жовтня у м. Києві Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено навчання за тренінговою програмою «З Україною в серці».

Програма реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Автором тренінгової програми є Інститут проблем виховання НАПН України.

Тренінг проводиться в два етапи. Перший етап включав проведення загального тренінгу з патріотичного виховання дітей та молоді. Навчальна програма тренінгу розрахована на 36 годин.

Другий етап – проведення тренінгу з метою підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання. Навчальна програма тренінгу розрахована на 14 годин.

І етап тренінгу проводився в період квітень-червень; ІІ етап – 30 вересня -2 жовтня ц. р. Загалом навчально-тематичний план розрахований на 50 годин і складається із п’яти модулів: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність»; «Матриця патріотичного виховання у сучасному вимірі»; «Партнерство у патріотичному вихованні»; «Технологічне забезпечення патріотичного виховання»; «Тренінг як ефективна інтерактивна форма навчання».

Із 48 педагогів, які пройшли перший етап до участі у другому етапі були запрошені 22 педагога із 14 регіонів України, а саме: Закарпатської, Запорізької, Вінницької, Полтавської, Одеської, Тернопільської, Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької, Хмельницької, Чернівецької, Херсонської, Київської областей та м. Києва.

За результатами навчальної діяльності 22 педагога отримали свідоцтва державного зразка тренера із національно-патріотичного виховання.

treneri 1

 

treneri 2

 

treneri 3

Архів