Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

10.06.2016

31 травня-03 червня 2016 р. відбувся черговий чотириденний тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці»

 

Метою тренінгової програми є підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

 

 

Тренінг проходив на базі НЕНЦу (Національного еколого-натуралістичного центру). Участь у тренінгу взяли представники з різних областей України: заступники директорів з виховної роботи, психологи, вчителі ЗНЗ.

 

 

Проводили тренінг співробітники Інституту проблем виховання НАПН України Карпушевська Л. Р. (канд. пед. наук),  Харченко Н. В. (канд. пед. наук).

 

 

Програма тренінгу включала дискусії («Виклики й загрози національно-патріотичного виховання»), інтерактивні лекції («Проблема патріотизму в сучасному осмисленні»; «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання»; «Сучасні підходи та методи в національно-патріотичному вихованні»), роботу в групах (створення портрета людини-патріота), інформаційні повідомлення («Аргументація в національно-патріотичному вихованні», «Особливості партнерської взаємодії в національно-патріотичному вихованні»), мозковий штурм («Хто може бути партнером у національно-патріотичному вихованні?»), вправи, перегляд й обговорення відеоматеріалів, музичних кліпів. Учасники тренінгу дізналися, яку загрозу для національно-патріотичного виховання становить маніпуляція, презентували на аукціоні власний досвід роботи з патріотичного виховання й спільно з тренерами обговорили низку проблемних питань.

 

 

 

 

Архів