Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

20.04.2018

18 квітня в Інституті проблем виховання НАПН України відбулася звітна науково-практична конференція за 2017 рік на тему: «Сучасний виховний процес: сутність та інноваційний потенціал».

З вітальним словом виступили:  академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України  Сисоєва Світлана Олександрівна, директор Інституту проблем виховання НАПН України, доктор психологічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України Бех Іван Дмитрович.

У доповідях наукових співробітників Інституту проблем виховання НАПН України (Журби К. О., Шахрай В. М., Федорченко Т. Є., Остапенко О. І., Мачуського В. В.) на пленарному засіданні актуалізовано ключові проблеми виховання дітей та учнівської молоді, зокрема формування національно-культурної ідентичності і цінності життя у підлітківу викликах сучасності, сучасний стан готовності учнівської молоді до захисту Вітчизни, ціннісні орієнтири освітнього процесу в закладах позашкільної освіти тощо.

Подальше конструктивне обговорення стану та перспектив виховної практики ввідбулося у чотирьох секціях, де до наукової дискусії долучилися аспіранти та докторанти Інституту проблем виховання, вчителі-пр  актики експериментальних навчальних закладів. Гострі питання, які піднімалися у ході дискусій у секціях продемонстрували  інтерес до практико-орієнтованої наукової діяльності Інституту, спрямованої на реалізацію концептуальних положень реформування вітчизняної освіти.

 

 

 

 

 

 

 

Архів