Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

12.01.2018

09 січня 2018 року на базі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж» відбувся семінар «Психолого-педагогічні проблеми у роботі з уразливою категорією підлітків та шляхи їх вирішення». До участі у семінарі було запрошено педагогів шкіл Приірпіння, фахівців науково-методичного центру і управління освіти та науки Ірпінської міської ради.

У вітальному слові директор коледжу С. І. Михайлов  зазначив актуальність проблем у роботі з уразливою категорією підлітків, підкреслив важливість попередження й подолання негативних проявів у поведінці учнів підліткового віку. Заступник директора коледжу з виховної роботи В. Г. Вдович наголосила на необхідності підвищення психолого-педагогічної компетентності педагогів з питання підліткової уразливості та важливості впровадження досягнень сучасної психолого-педагогічної науки у практику шкіл Ірпеня і Приірпіння.

Старшим науковим співробітником лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя В. Б. Нечердою разом із представниками експериментального закладу лабораторії - школою I-III ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського р-ну м. Києва практичним психологом К. М. Рибачок та соціальним педагогом О. Г. Шевченко було проведено майстер-клас «Сучасні технології формування просоціальної поведінки підлітків уразливих категорій».

Під час майстер-класу педагоги і психологи познайомились з поняттями «просоціальна поведінка» та «підлітки уразливих категорій», шляхом дискусії визначили межі підліткового віку та різні типи уразливих підлітків, окреслили соціально-психологічний портрет підлітка уразливої категорії, зацікавлено сприйняли інтерактивну презентацію різних видів соціально-педагогічних технологій – ігрової, тренінгової та театральної, а також мали змогу взяти участь у відпрацюванні театральної технології, що сприяє формуванню просоціальної поведінки учнів, зокрема, в якості акторів вистави форум-театру «День Ікс». В ході вистави присутні не лише отримали інформацію щодо різних «ситуацій пригнічення», а й розробили алгоритм, створили модель успішної поведінки в складній, на перший погляд безвихідній, ситуації.

Зазначена зустріч дала можливість педагогам і психологам в інтерактивній формі відповісти на запитання, пов’язані з підлітковою уразливістю, а також висловити власну позицію щодо наболілої проблеми.

 

Архів