Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

02.10.2016

Семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази даних Web of Science

 

На виконання Наказу Національної академії педагогічних наук України від 18 лютого 2015 року №18 од "Про затвердження першочергових заходів з інформаційної діяльності НАПН України" 27 вересня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся практичний семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази Web of Science. Від Інституту проблем виховання НАПН України на семінарі був присутній молодший науковий співробітник лабораторії громадянського та морального виховання, адміністратор сайту Інституту проблем виховання НАПН України Владислав Белан. 


 

Семінар проводився за участю кандидата біологічних наук, спеціаліста з навчання "Інтелектуальна власність та наукові дослідження" компанії Thomson Reuters в Україні, пані Ірини Тихонкової. 

 

 

Під час семінару присутні були ознайомлені з можливостями платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, ESI, EndNote, ResearcherID). Окрім того, на семінарі був проведений майстер-клас з використання платформи Web of Science. Отримані науковцями знання невдовзі будуть використані для навчання та реєстрації інших наукових співробітників наукових установ НАПН України. 

 

 

Архів