Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

16.02.2017

13.02.17-14.02.17 на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено семінар-тренінг для керівників районних (міських) методичних об’єднань (центрів), заступників директорів із виховної роботи, класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області за темою:  «Патріотичне виховання учнів в умовах пограниччя». Під час якого було розглянуто питання:

  1. Культурне пограниччя як сукупність понять і явищ.
  2.  Особливості виховання учнів в умовах східного пограниччя України.
  3. Сучасні форми і методи патріотичного виховання.

Під час активної дискусії педагоги розглянули особливості виховання учнів в умовах східного пограниччя України. Практична частина тренінгу була присвячена набуттям вмінь впроваджувати сучасні форми і методи патріотичного виховання. Під час круглого столу педагоги поділились власним досвідом та розглянули актуальні питання патріотичного виховання учнів у сучасних умовах.

Також, для директорів позашкільних навчальних закладів Луганської області було проведено семінар тренінг за темою: «Інноваційні підходи в управлінні позашкільним навчальним закладом».

У ході заходу було порушено питання:

  1. Інноваційне управління навчальним закладом.
  2. Управління навчально-виховним процесом: сучасні виклики.
  3. Ефективні підходи до управління науково-методичною роботою.

У ході дискусій відбулося  активне обговорення проблем розвитку позашкільної освіти в регіоні та обмін ефективним досвідом управління ПНЗ.

Під час семінару було сформовано творчу групу директорів позашкільних навчальних закладів. Учасники творчої групи виявили нагальну потребу у співпраці з лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, щодо питань модернізації змісту позашкільної освіти.

В заходах брала участь провідний науковий співробітник лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України О.В. Просіна.

 

Архів