Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

28.03.2018

28 березня 2018 року співробітники Інституту проблем виховання НАПН України приймали участь у  семінарі-презентації на тему «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти», організований Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з ТОВ «Інформатіо».

 Відкрив семінар Луговий Володимир Іларіонович, перший віце-президент НАПН України, дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, який наголосив на актуальності та значущості використання міжнародних баз даних науковцями.

З доповіддю-презентацією виступив Васильєв Олексій Всеволодович, директор ТОВ «Інформатіо», кандидат технічних наук. Він зосередив увагу присутніх на таких питаннях: наукометричні бази даних і місце агрегатованої інформаційної системи серед них, джерельна база інформаційного ресурсу, методи використання та перспективи розширення колекції баз даних фірми EBSCO для наукових установ і закладів освіти тощо.

В процесі семінару було наголошено, що ДНПБ України ім.В.О.Сухомлинського надає безкоштовний доступ до баз даних фірми EBSCO. Це доступ до комплексу повнотекстових, реферативних та бібліографічних баз даних багатогалузевого наукового спрямування з переважно англомовними документами.

 

 

Архів