Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

18.10.2016

Другий Форум українських патріотичних справ «МИ –УКРАЇНЦІ!»

 

Інститут проблем виховання став співорганізатором Другого Форуму українських патріотичних справ «МИ –УКРАЇНЦІ!», який відбувся 14-16 жовтня 2016 року в м.Києві.

 

 

 

Форум відбувся за участю представників центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, наукових установ, громадських об’єднань та організацій. Учасники Форуму розглянули питання національної пам’яті, сучасного змісту та технологій національно-патріотичного виховання, розвитку потенціалу громадських організацій та об’єднань у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді.

 

 

З доповідями на пленарних засіданнях виступили директор Інституту проблем виховання, академік НАПН України І. Д. Бех («Національно- патріотичне виховання: вектори поступу»), заступник директора з науково- експериментальної роботи, доктор педагогічник наук Ж. В. Петрочко («Сучасні ідейні маяки національно-патріотичного виховання дітей та молоді»), завідувач лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя, кандидат педагогічних наук В. І. Кириченко («Особливості змісту і механізми впровадження тренінгової програми «З Україною в серці»).

 

 

Співробітники Інституту стали модераторами секцій: «Технологічне забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» (завідувач лабораторії мистецької освіти і виховання, доктор педагогічних наук О. А. Комаровська, провідний науковий співробітник лабораторії громадянського та морального виховання, кандидат педагоічних наук К. О. Журба); «Перспективи розвитку гри «Джура» та шляхи вдосконалення її організації у 2017-2020 рр.» (О. І. Остапенко).

 

 

Під час роботи секцій учасники працювали над визначенням єдиного підходу щодо розуміння патріотизму і національно-патріотичного виховання, його цілей і засобів у сучасних умовах; узагальненням і систематизацією кращих традицій і досвіду в діяльності державних органів усіх рівнів, громадських об'єднань з формування патріотизму дітей та молоді.

 

Архів