Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

03.06.2016

Науково-практичний вебінар “Інноваційні підходи до реалізації шляхів впровадження профільного навчання старшокласників на базі ПТНЗ”

 

24 травня 2016 року співробітники лабораторії трудового виховання взяли участь у науково-практичному вебінарі “Інноваційні підходи до реалізації шляхів впровадження профільного навчання старшокласників на базі ПТНЗ”, який проводився базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

 

 

У семінарі взяли участь представники Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, лабораторії трудового виховання Інституту проблем виховання НАПН України, лабораторії «Професійна кар’єра» Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, Кам'янського (Дніпродзержинського) професійного ліцею, Міжрегіонального вищого училища поліграфії та інформаційних технологій та ПТНЗ №49 Дніпропетровської області.

 

 

Під час проведення заходу відбулося обговорення низки питань:

● профільне навчання в світлі модернізаційних процесів в освіті;

● проблеми і перспективи входження ПТНЗ Дніпропетровської області в освітні округи,

● забезпечення допрофільної підготовки та профільного навчання старшокласників в умовах освітнього округу;

● сучасні методи профорієнтаційного консультування учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

● науково-методичне забезпечення професійного самовизначення учнівської молоді в умовах допрофільної підготовки та профільного навчання в умовах освітнього округу.

Співробітники лабораторії Гуцан Л.А., Гриценок Л.І., Морін О.Л., Охріменко З.В., Пархоменко О.М. виступили з доповідями та взяли участь в обговоренні проблем науково-методичного забезпечення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю в умовах освітнього округу.

 

 

За результатами обговорення було актуалізовано соціально-економічну і психолого-педагогічну значущість професійної орієнтації та консультування в рамках допрофільної підготовки та профільного навчання старшокласників. 

 

Архів