Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

04.05.2016

Науково-практичний вебінар “Онлайн-консультування з розвитку професійної кар’єри: зміст, технології, проблеми і перспективи”

 

28-го квітня 2016 року співробітники лабораторії трудового виховання взяли участь у науково-практичному вебінарі “Онлайн-консультування з розвитку професійної кар’єри: зміст, технології, проблеми і перспективи”, який проводився на базі платформи системи дистанційного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Захід було організовано співробітниками лабораторії професійної кар’єри Інститут професійно-технічної освіти НАПН України.

 

 

Під час проведення заходу відбулося обговорення низки проблем: науково-методичного супроводу підготовки учнівської молоді до вибору й реалізації професійної кар’єри, соціально-економічних аспектів кар’єрного розвитку учнівської молоді у системі професійної освіти, організаційно-педагогічних умов створення і функціонування центрів професійної кар’єри, інформаційного і психологічного забезпечення кар’єрного консультування учнівської молоді тощо.

 

 

Співробітники лабораторії Гуцан Л.А., Гриценок Л.І., Морін О.Л., Охріменко З.В., Пархоменко О.М. виступили з доповідями та взяли участь в обговоренні.

 

 

За результатами заходу було визначено підходи, щодо організації і планування кар’єрного розвитку учнівської молоді, професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів, підготовки педагогічних працівників до організації профорієнтаційної роботи у навчальних закладах різного типу.

 

 

Архів