Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

31.08.2016

Розроблення Програми вивчення стану роботи місцевих органів управління освітою та навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання дітей

 

Інститут проблем виховання НАПН України долучився до розроблення Програми вивчення стану роботи місцевих органів управління освітою та навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання дітей.

 

 

Державною інспекцією навчальних закладів України заплановано вивчення стану роботи місцевих органів управління освітою та навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання дітей. Під час такого вивчення передбачається збір, обробка й поширення інформації про позитивний досвід та проблеми в реалізації завдань щодо національно-патріотичного виховання учнів, забезпечення вивчення української мови, а також напрацювання відповідних пропозицій для навчальних закладів та органів управління освітою.

Наразі Інспекцією створена робоча група з розроблення Програми вивчення, до складу якої увійшли педагоги, науковці, психологи, працівники органів управління освітою та представники громадськості. Від Інституту проблем виховання НАПН Україні у робочій групі працює Петрочко Жанна Василівна, заступник директора з науково-експериментальної роботи.

 

 

Архів