Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

05.04.2018

2 квітня 2018 р. на засіданні вченої ради Інституту проблем виховання було представлено звіт Петрочко Ж.В. за результатами робочого візиту до Гданського університету у рамках проекту Еразмус+.  Візит відбувся 12-18 березня 2018 р.

У звіті зазначалося, що у поїздці взяли участь координатори проекту від сторін-партнерів (Переяслав-Хмельницький університет, Інститут проблем виховання, Східно-Європейський інститут психології (Україна - Франція)). Петрочко Ж.В. доповіла про підготовчу роботу до візиту, а також розкрила його програму. Зокрема, зазначалося, що було відвідано лекції на 1 курсі студентів спеціальності «Рання едукація» (предмет «Основи педатології і теорії школи»); проведено тренінги «Участь дитини в житті суспільства і ухваленні рішень» та «Оцінка потреб дитини та її сім’ї»; проведено консультації зі студентами-магістрами; відвідано практичні заняття викладачів Гданського університету. Окремо Петрочко Ж.В. зупинилися у презентації на міжнародному науковому семінарі «Учитися у…», представила тематику виступів та його учасників. Окрім цього, повідомлено про зустрічі та дискусії з керівництвом Педагогічного інститут Гданського університету, представниками різних кафедр і структурних підрозділів.

У кінці звіту було представлено перспективи співпраці Інституту проблем виховання НАПН України та Гданського університету.  

 

 

Архів