Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

26.09.2016

Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля у м. Києві

 

23 вересня 2016 року співробітники лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України приєдналися до урочистих заходів з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля у м. Києві. Святкування відбувалося у Київському палаці дітей та юнацтва. Науковці ознайомилися з виставкою науково-методичної літератури, брали участь у майстер-класах, спілкувалися з практичними працівниками дошкільних навчальних закладів, представниками районних та міських управлінь освіти, науковцями з різних регіонів України.

 

 

На запрошення директора Державного музею іграшки пані Людмили Гладун співробітники лабораторії відвідали музей, ознайомились з його постійною експозицією (30–90-ті рр. ХХ ст.), в якій представлено фрагмент 15-и тисячної колекції іграшок Міністерства освіти і науки України, історія якої починається з 30-х років минулого століття. Особливо вразили науковців представлені ексклюзивні авторські роботи лялькарів радянської доби, унікальна бібліотека настільно-поліграфічних ігор, надзвичайно барвиста і радісна колекція українських народних іграшок.

 

 

У ході зустрічі було обговорено роль дидактичних засобів навчання і виховання, зокрема, народної іграшки, у формуванні соціальних компетентностей дошкільників в умовах дошкільного навчального закладу.

 

 

Архів