Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

04.09.2017

ПЕДАГОГІЧНІ РАДИ В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЛАБОРАТОРІЇ ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Традиційно представники лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя відвідують серпневі педагогічні ради у своїх експериментальних навчальних закладах. Цього року 30 серпня у школі I-III ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського р-ну м. Києва та Броварському навчально-виховному комплексі Броварської міської ради Київської області відбулись педагогічні ради, присвячені початку нового 2017/2018 навчального року. Крім поточних організаційних моментів, пов’язаних із станом готовності закладів до роботи, на педрадах обговорювались питання співпраці з Інститутом проблем виховання НАПНУ.

Старший науковий співробітник лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя В. Б. Нечерда акцентувала увагу присутніх на соціально-психологічних ознаках підлітків уразливих категорій та їх основних типах, що на сьогодні представлені у загальноосвітніх навчальних закладах. Творча група педагогів, у свою чергу, поінформувала про учнів, що наразі знаходяться у закладах на внутрішньошкільному обліку із посиленим психолого-педагогічним супроводженням. На педрадах відбувся обмін враженнями щодо необхідності створення в Україні громадсько-активних шкіл, орієнтованих на соціальне партнерство закладу освіти, родини і громадських організацій та важливої ролі останніх у попередженні негативних явищ в учнівському середовищі.

Крім того, на педрадах В. Б. Нечердою було висвітлено результати анкетування педагогів 5–9 класів з теми дослідження «Технології формування просоціальної поведінки підлітків уразливих категорій» з наступним їх обговоренням та проведено з педагогічним колективом закладів бесіду «Особливості театральної технології в роботі з підлітками уразливих категорій та досвід МГО «Школа рівних можливостей».

У підсумку педагогічних рад було заплановано подальшу роботу із створення у закладах театральних колективів, участь в яких сприятиме формуванню просоціальної поведінки учнів, формуванню в них лідерських якостей, утвердженню здорового способу життя, розвитку волонтерського світогляду та відновлюватиме найкращі українські традиції самодіяльних театрів.

 

Архів