Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

10.12.2016

Наукові співробітники Інституту проблем виховання НАПН України взяли участь в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "В світлі й тіні педагогічних ідей" Антон Макаренко". Захід проходив на базі Гданського педагогічного університету (Польща).

З доповідями на пленарних і секційних засіданнях виступили: академік, д.п.н., проф. Бех І.Д. ("Виховний проект А.Макаренка у контексті сучасної гуманістичної парадигми"), д.п.н., проф. Петрочко Ж.В. ("Роль А.Макаренка через призму національних пріоритетів в сучасних умовах України"), к.п.н., с.н.с. Окушко Т.К. ("Роль дитячого об'єднання у вихованні громадянина у контексті ідей А.С.Макаренка"), к.п.н., с.н.с. В.І.Кириченко ("Профілактика девіантної поведінки у педагогічній спадщині А.Макаренка")

У межах конференції представники Інституту мали можливість ознайомитися з Гданським педагогічним університетом, поділитися досвідом з викладачами університету, подискутувати з актуальних питань педагогіки. Особливі враження залишилися від відвідування бібліотеки університету.

У дні роботи конференції відбулося ряд зустрічей щодо реалізації Інститутом проблем виховання НАПН України у колі інших партнерів проекту Еразмус+. Зокрема, бачення майбутньої співпраці було обговорено з керівництвом Гданського педагогічного університету. Організаційні моменти початку проекту було детально розкрито на зустрічі в офісі Еразмус+. Проект стартує у грудні 2016 р.

Поїздка до Гданська стала помітною подією у діяльності Інституту, оскільки дозволила зміцнити міжнародні зв’язки, окреслити спільні плани й скорегувати стратегічні завдання розвитку Інституту проблем виховання НАПН України у перспективі.

біля Гданського університету

 дискусія

у процесі конференції

Архів