Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

17.05.2018

15 травня 2018 року в рамках VII Всеукраїнського фестивалю науки співробітниками лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя на базі експериментального закладу – спеціалізованої школи № 196 Святошинського р-ну м. Києва було проведено майстер-клас для педагогів і психологів закладів загальної середньої освіти Святошинського району м. Києва  «Технології формування просоціальної поведінки підлітків уразливих категорій». 

Учасники шляхом дискусії з’ясували доцільність використання кожної з технологій (ігрової, тренінгової, арт-технологій) у роботі з підлітками, а також взяли участь в обговоренні питань змістово-методичного забезпечення формування просоціальної поведінки учнів. Також аудиторією зацікавлено було сприйнято презентацію (за допомогою відео зокрема) різних видів арт-технологій (публіцистичної вистави, форум-театру, пластично-хореографічної вистави і т.п.).

Приємною несподіванкою стала демонстрація педагогічним колективом 196 школи відео-роликів, підготовлених під час впровадження методики формувального експерименту, – публіцистичного есе «З малої зернини проростає Україна» та публіцистичних вистав «Звернення до українського воїна», «Ні!» насильству» та «Родина без насильства».

Наприкінці зустрічі учасниками було обговорено перспективи партнерської взаємодії з Інститутом проблем виховання НАПН України.

 

Архів