Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

28.03.2017

Круглий стіл для класних керівників

15 березня 2017 року у Центрі технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді (Центр ТТМ), для молодих та новопризначених класних керівників навчальних закладів Дарницького р-ну м. Києва відбувся круглий стіл на тему: “Профорієнтаційні аспекти роботи в ЗНЗ і ПНЗ”.

У роботі круглого столу брали участь співробітники лабораторії трудового виховання.

Під час заходу методист з питань виховної роботи науково-методичного центру Управління освіти Дарницького р-ну в м. Києві (ДРНМЦ) Коваленко Г.П., висвітлила загальні питання організації виховної діяльності у ЗНЗ і ПНЗ, старший науковий співробітник лабораторії трудового виховання Інституту проблем виховання НАПН України Морін О.Л., розкрив аспекти науково-методичного забезпечення професійного самовизначення учнівської молоді, заступник директора з навчально-виховної роботи Центру ТТМ Гайдук Н.О., доповіла про організацію профорієнтаційної роботи у ПНЗ, соціальний педагог СШ №296 Падалка І.В., провела презентацію результатів власного досвіду роботи.

В рамках круглого столу, методист Центру ТТМ Дєгтярьова Г.А., провела майстер-клас з бісероплетіння “Ремесло – золотий браслет на руці”.

Під час підведення підсумків, учасники круглого столу дійшли загального висновку про необхідність оптимізації профорієнтаційної роботи у ЗНЗ і ПНЗ, а також про доцільність популяризації та поширення досвіду педагогічних працівників Центру ТТМ з організації трудового виховання учнів.

 

 

Архів