Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

14.09.2016

Представники Інституту проблем виховання НАПН України стали активними учасниками ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми рекреаційної психології та педагогіки дитинства»

 

9-10 вересня 2016 року наукові співробітники лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України Корнієнко А.В., к. пед. наук, та Бойко А.Е. взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми рекреаційної психології та педагогіки дитинства», присвяченій психології творчості та педагогіці дитинства в умовах рекреації. 

 

 

Захід проходив в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) за сприяння Міністерства соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України спільно з кафедрою психології розвитку і соціальних комунікацій Інституту психології Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.

 

 

Робота на конференції здійснювалася  за такими напрямами:

 

-         актуальні проблеми рекреаційної психології дитинства;

-         актуальні проблеми рекреаційної педагогіки дитинства;

-         напрями роботи практичного психолога в закладах рекреаційного типу;

-         психологічний супровід розвитку творчої особистості в рекреаційний період;

-         психологічні особливості роботи зі стресовими та постстресовими станами у дітей в умовах рекреації.

 

 

Корнієнко А.В. виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Позашкільна освіта: додаткові можливості для розвитку особистості дитини». На секційному засіданні Бойко А.Е. представила результати дослідження з теми «Виховні технології формування творчого самовираження молодших школярів у позашкільних навчальних закладах».

 

 

У межах науково-практичної конференції відбувся круглий стіл «Основні орієнтири кадрової політики закладів оздоровлення та відпочинку», на якому, зокрема, було обговорено питання підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів для роботи в системі дитячого оздоровлення та відпочинку, визначено стан та перспективи подальшої співпраці Українського дитячого центру «Молода гвардія» й Інституту проблем виховання НАПН України.

 

Архів