Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

10.05.2016

Міжнародна науково-практична конференція «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери»

 

5-6 травня 2016 року Інститутом проблем виховання НАПН України, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих спільно з Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери».

 

 

 Доброю традицією Інституту проблем виховання стало спільне проведення на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи) науково-практичних конференцій.

 

 

У 2016 році напрямами роботи конференції стали: Теоретико-методологічні засади соціального партнерства. Партнерство державних закладів, установ, громадських організацій у наданні соціальної підтримки вразливим категоріям населення. Професійна підготовка фахівців соціальної сфери до партнерської взаємодії. Технології взаємодії соціальних інститутів у сфері надання соціальних послуг: вітчизняний та зарубіжний досвід. Виховний контекст партнерської взаємодії в системі інститутів соціальної сфери. ВНЗ як суб’єкт соціальної взаємодії у територіальній громаді.

 

 

У конференції взяли участь докторанти, аспіранти, викладачі ВНЗ, співробітники наукових установ; представники соціальних закладів, установ і організацій різних типів і рівнів. Від Інституту проблем виховання взяло участь 18 співробітників, з них 12 – очно.

 

 

Відповідно до програми конференції було проведено пленарне засідання, секції за визначеними напрямами, круглий стіл, майстер-класи, виставку наукової і навчально-методичної літератури. Надзвичайно цікавою і змістовною була культурно-дозвіллєва програма (екскурсії, відвідування драматичного театру, творчі зустрічі).

 

 

Дякуємо за наукову небайдужість і продуктивну працю!

 

Архів