Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

08.05.2016

Вітаємо з Днем перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні! 

 

 

 

Цьогоріч чи не вперше у травні ми відзначаємо дві дати. Вони дуже важливі й тісно пов'язані одна з одною. День перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні– 9 травня і  8 травня Президент України оголосив Днем пам'яті та примирення.

Захищати свою Батьківщину – це державний обов’язок кожного громадянина нашої країни. І всі, кому знайома нелегка військова служба, розуміють важливість цього патріотичного обов’язку. Завдяки Вам, захисники Батьківщини, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати дітей, тому що знаємо – в скрутну хвилину Ви з мужністю станете на захист рідної країни!

Низько вклоняємося всім тим, хто врятував рідну землю від фашистської навали у Другій Світовій війні та пам’ятаємо про кожного солдата тих запеклих боїв і про кожного лікаря, які, не зважаючи на втому і небезпеку, щохвилини рятували життя захисникам Батьківщини. Пам’ятаємо про кожного, хто тяжкою працею в тилу, виснажений, але не втративший віри, наближав велику Перемогу. 

Пам’ятаємо, щоб сьогодні допомогти нашим хлопцям на Донбасі зупинити війну і більше ніколи ані ми, ані наші діти та онуки не знали, як розриваються снаряди, руйнуються села та міста, а люди знищують та катують інших людей. 

Пам’ятаємо, щоби жити! Пам'ятаємо - перемагаємо! 

Миру, добра, здоров’я та віри усім!

 

Слава Україні та українським воїнам-Героям! 

 

З повагою, науковий колектив Інституту проблем виховання НАПН України.  

 

Архів