Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

20.05.2018

В рамках VІІ Міжнародних Челпанівських психолого-педагогічних читань,18 травня 2018 року співробітники лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя провели майстер-клас «Коворкінг як механізм синхронізації зусиль партнерів у формуванні просоціальної поведінки підлітків».

Учасниками було наголошено сучасні домінанти формування просоціальної поведінки підлітків у закладах загальної середньої освіти на засадах партнерської взаємодії. Було окреслено сучасні соціально-педагогічні технології, що довели свою ефективність у масовій виховній практиці: тренінгові, ігрові, театральні, інформаційно-комунікаційні. Учасникам було презентовано навчально-методичний комплект «Вчимося жити разом» і вони мали змогу прожити окремі фрагменти тренінгових занять, як в ролі педагогів, так і в ролі самих підлітків.

Під час заходу приємно було знайти підтримку та теплий прийом, а також майбутніх партнерів, зокрема, з Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Сподіваємося на продовження співпраці.

 

Архів