Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

05.03.2018

27 лютого 2018 р. на базі Навчально-методичного центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів (м. Апостолове, Дніпропетровської обл.) відбувся семінар з профорієнтації для педпрацівників ПТНЗ області та майстер-класи для школярів 1–11-х класів загальноосвітніх шкіл м. Апостолове. Захід організовано відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Дніпропетровській облдержадміністрації та навчально-методичного центру профтехосвіти.

У роботі семінару у режимі відео конференції взяли участь: завідувач лабораторії трудового виховання Інституту проблем виховання НАПН України Гуцан Л. А. та співробітники лабораторії Гриценок Л. І. і Морін О. Л.

На секції з профорієнтації вони розкрили аспекти вирішення проблем професійної орієнтації школярів та навчально-методичного забезпечення професійного самовизначення учнівської молоді в умовах базової і профільної середньої освіти.

За результатами семінару було визначено шляхи забезпечення ефективної взаємодії методичної служби, закладів профтехосвіти Дніпропетровщини, державних, освітніх установ, селищних об'єднань територіальних громад, бізнес-структур агропромислового комплексу та галузевої профспілки, для формування позитивного ставлення учнів до світу робітничих професій в рамках потреб регіональних громад.

 

 

 

 

 

Архів