Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

18.05.2016

Інститут проблем виховання НАПН України став співорганізатором та активним учасником І Всеукраїнського семінару-тренінгу „Від серця України до серця дитини!” в Донецькій області.

 

З 11 по 14 травня 2016 року у дитячому центрі „Перлина Донеччини” (м. Святогірськ, Донецька область) відбувся І Всеукраїнський семінар-тренінгу „Від серця України до серця дитини!”. Мета заходу – підвищення професійної компетентності педагогів-організаторів у сфері національно-патріотичного виховання.

 

 

Всеукраїнський семінар відкрили голова Донецької обласної державної адміністрації Жебрівський Павло Іванович та заступник Міністра соціальної політики України Ярошенко Валерій Станіславович.

Учасниками заходу стали понад 160 осіб з усіх областей України: керівники структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, які займаються оздоровленням та відпочинку дітей, представники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, громадських організацій.

 

 

Під час семінару Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України було проведено тренінг «З Україною в серці» для представників дитячих закладів щодо впровадження програм національно-патріотичного виховання (тренери: Ж.В. Петрочко, В.І.Кириченко). Кожен учасник заходу отримав посібник «Інформаційно-методичний конструктор з національно-патріотичного виховання дітей та молоді», підготовлений спеціально до семінару співробітниками Інституту проблем виховання.

 

 

За результатами роботи учасниками заходу розроблено пропозиції до органів законодавчої та виконавчої влади України щодо удосконалення та реалізації програм національно-патріотичного виховання дітей, й зокрема в закладах оздоровлення та відпочинку.

 

Архів