Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

21.05.2015

21 травня в рамках Всеукраїнського фестивалю науки відбувся V Всеукраїнський науково-практичний семінар «Професійна орієнтація: теорія і практика».

 

Організаторами заходу виступили: Інститут проблем виховання НАПН України, Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи, Державна науково-педагогічна бібліотека імені В. О. Сухомлинського, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Координаційна рада міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України. Крім організаторів семінару в ньому взяли участь співробітники Міністерства освіти і науки України, викладачі вищих навчальних закладів м. Києва та м. Запоріжжя, працівники районних методичних кабінетів відділів освіти і науки Київської області, педагогічні працівники середніх загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Хмельницької та Чернігівської областей, представники громадських об’єднань та організацій, аспіранти та докторанти.

 

У рамках семінару було проведено круглий стіл «Сучасний стан і перспективи розвитку професійної орієнтації учнівської молоді в Україні».

 

Учасники заходу обговорили актуальні питання теорії та практики професійної орієнтації учнівської молоді: вітчизняний і зарубіжний досвід забезпечення професійного самовизначення учнівської молоді; науково-методичне, нормативно-правове й програмно-методичне забезпечення професійної орієнтації учнівської молоді; професійна орієнтація учнівської молоді в умовах допрофільної підготовки і профільного навчання; напрями вдосконалення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю в умовах МНВК; психолого-педагогічний супровід професійного самовизначення особистості; організаційно-педагогічний супровід підготовки учнівської молоді до проектування й реалізації професійної кар’єри.

 

Співробітники Державної науково-педагогічної бібліотеки імені В. О. Сухомлинського підготували та презентували тематичну книжкову виставку «Професійна орієнтація: теорія і практика» та інформаційний ресурс бібліотеки.

Архів