Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

22.05.2015

22 травня в рамках заходів Всеукраїнського фестивалю науки у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сімейні цінності: теорія і практика формування».

 

Організаторами семінару: Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського.

 

У ході семінару обговорено такі проблеми, як потреби суспільства щодо підготовки молоді до майбутнього сімейного життя;науково-методичне, інформаційне й нормативно-правове забезпечення формування цінностей сімейного життя у дітей та учнівської молоді; формування сімейних цінностей у вихованців закладів інтернатного типу; формування сімейних цінностей у дітей шкільного віку у взаємодії сім′ї і школи; вітчизняний і зарубіжний досвід формування сімейних цінностей у дітей та учнівської молоді.

 

Було представлено виставку літератури з фондів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського щодо питання формування у дітей та учнівської молоді сімейних цінностей, презентовано програму Всеукраїнського експерименту з теми «Формування сімейних цінностей у дітей та учнівської молоді», актуалізовано досвід впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів курсу за вибором для 8-9 класів «Сімейні цінності».

Архів