Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

10.09.2016

Всеукраїнський тренінг із національно-патріотичного виховання у рамках нової тренінгової програми «Окрилені Україною»

 

7-9 вересня 2016 р. відбувся Всеукраїнський тренінг із національно-патріотичного виховання для представників структурних підрозділів із питань молоді та спорту обласних і Київської міської державних адміністрацій. Захід проходив за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

 

Тренінг проходив відповідно до розробленої і апробованої співробітниками Інституту проблем виховання НАПН України нової тренінгової програми «Окрилені Україною». Мета програми: утвердження національно-патріотичної самосвідомості; підготовка представників структурних підрозділів з питань молоді та спорту, інших фахівців соціальної сфери, представників громадських організацій до організації, координації і здійснення національно-патріотичного виховання молоді.

 

 

Програма тренінгу складається з семи сесій: Сесія 1. Патріотизм як цінність і основа єдності нації. Сесія 2. Нормативно-правові дороговкази національно-патріотичного виховання молоді. Сесія 3. Аналіз ресурсних можливостей і перешкод впровадження програм національно-патріотичного виховання. Сесія 4. Міжсекторальне партнерство у національно-патріотичному вихованні. Сесія 5. Моделі партнерської взаємодії у національно-патріотичному вихованні. Сесія 6. Методичний навігатор національно-патріотичного виховання. Сесія 7. Участь молоді у житті суспільства як вияв патріотичної позиції.

 

 

Участь у заході взяли представники з 14 областей України та м. Києва. Тренінг проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру. Тренери: Петрочко Жанна Василівна, Кириченко Валентина Іванівна.

 

 

 

 

 

Архів