Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

26.04.2016

Всеукраїнський національно-патріотичний Форум "Молодь за безпечний світ!"

 

У Києві відбувся Всеукраїнський національно-патріотичний Форум "Молодь за безпечний світ!" присвячений 30-тим роковинам аварії на ЧАЕС і пам'яті героїв-рятувальників які загинули, долаючи наслідки російської агресії на Сході України.

 


Юні патріоти-рятувальники протягом декількох днів Форуму (з 20-го до 23-го квітня) обмінювалися досвідом та приймали участь у тренінгах-практикумах і навчальних заняттях, зокрема, у рятувальних роботах у зоні пожежі, хімічного або радіаційного забруднення; у порятунку постраждалого з висотної будівлі; рятувальних роботах на воді; проведенні серцево-легеневої реанімації, наданні домедичної допомоги тощо. Ініціатором заходу стала Всеукраїнська громадська дитяча організація «Школа безпеки». В заході взяли участь понад 200 осіб з 20 областей України та міста Києва віком від 15 років. Зокрема, це учнівська та студентська молодь – активісти й лідери Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», представники військово-спортивних клубів, дитячо-юнацьких центрів, дитячих та молодіжних громадських організацій, вихованці, тренери та керівники гуртків юних рятувальників, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань юних рятувальників, педагоги, рятувальники, науковці, представники органів влади з питань освіти, молоді та спорту, надзвичайних ситуацій, ЗМІ, громадськості. Програма Форуму була надзвичайно насиченою. Варто виокремити заходи-спогади трагедій минулого та сьогодення: мітинг-реквієм біля пам’ятника Жертвам Чорнобиля, зустріч із ліквідаторами аварії на ЧАЕС та воїнами АТО, ходу до алеї Героїв Небесної сотні. А також круглий стіл «Молодь – за безпечний світ», тренінги, практикуми, навчальні заняття, показові виступи, екскурсію до музею пожежної справи.

 


Форум відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту у співпраці з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Всеукраїнським громадським дитячим рухом «Школа безпеки».

 

 

Наукові співробітники лабораторії громадянського та морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України спільно з ВДГР "Школа безпеки" також долучилися до організації та проведення Всеукраїнського Форуму. 

 

 

Сьогодні особливо важливо єднатися, засвоювати попередній досвід та озброювати молоде покоління знаннями, щоб не повторювати минулих помилок. А не повторювати – означає пам’ятати!

 

 

 

Шануймо тих, хто поклав своє життя до вівтаря суспільної безпеки та добробуту! Та цінуймо тих, хто бореться за мир сьогодні!

 

 

 

 

 

Архів