Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

01.03.2017

На базі методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області 21 лютого 2017 року було проведено семінар для педагогічних працівникі області за темою « Використання Інтернет-ресурсу у профорієнтаційній роботі ПТНЗ з позиціювання робітничих професій». 

У  роботі семінару взяли участь Леся Андріївна Гуцан, завідувач лабораторії трудового виховання, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук та  Людмила Іванівна Гриценок, молодший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України.

Метою зазначеного заходу було обговорення проблемних питань щодо оновлення змісту  профорієнтаційної роботи,  використання сучасних Інтернет-ресурсу  при  виборі професії, а також надання практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від  науковців та фахівців-практиків.

Формат семінару складався з чотирьох майстер-класів, які дали змогу учасникам та гостям отримати різносторонню інформацію профорієнтаційного спрямування.

1.Презентація сучасних тенденцій нормативно-правового та науково-методичного супроводу профорієнтацийної роботи.

2.Тренінг-рефреш для відповідальних за профорієнтацію з використання можливостей Інтернет-ресурсу з метою осучаснення профорієнтаційної роботи та виконання плану  регіонального (державного) замовлення.

3.Майстер–клас Skype – зустрічей для школярів у реальному часі. Учні Дніпропетровського центру професійної освіти  презентували професії кухар, офіціант, бармен, перукар, кравець, закрійник 200 учням з  10 шкіл м.Марганець, м.Покров, м.Верховцево, Солонянського району. Зустріч відбулась у форматі «Жива бібліотека», бліц-анкетування і консультація практичного психолога щодо вибору професії та спілкування «Запитуйте – ми відповідаємо». 

4. Відкритий профорієнтаційний захід для школярів м.Дніпра, в рамках якого продемонстровані всі елементи майстер-класу.

Результатом заходу стало те, що учасники майстер-класу отримали методичні рекомендації щодо використання Інтернет-ресурсу в організації  профорієнтації, взяли участь у обласному профорієнтаційному КВЕСТI «Я-PROFI» та отримали консультацію науковців щодо використання науково-публіцистичних матеріалів  з питань профорієнтаційної роботи. 

 

Архів