Анонс подій Архів
Оголошення Архів
Привітання Архів

04.12.2017

1-2 грудня пройшов Третій форум українських патріотичних справ "Ми - українці". Інститут проблем виховання є традиційним співорганізатором і активним учасником Форуму. Захід відбувся за участю представників центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, наукових установ, громадських об’єднань та організацій. 
Учасники Форуму розглянули питання національної пам’яті, сучасного змісту та технологій національно-патріотичного виховання.
З доповіддю на пленарному засіданні (1 грудня) виступив директор Інституту проблем виховання, академік НАПН України І. Д. Бех («Національно-патріотичне виховання у дії»). 2 грудня співробітниками Інституту було проведено Творчу майстерню тренерів з національно-патріотичного виховання (за програмою «З Україною в серці») (модератори: Ж.В. Петрочко, В.І. Кириченко). На Форум приїхало більше 30 тренерів (27 тренерів працювали у творчій майстерні). 
Під час роботи секцій учасники працювали над єдиними підходами щодо розуміння цілей і засобів патріотизму і національно-патріотичного виховання у сучасних умовах; узагальненням і систематизацією кращих традицій і досвіду в діяльності державних органів усіх рівнів, громадських об'єднань з формування патріотизму дітей та молоді.

 

 

Архів